Gross František (Nová Paka 1909 - 1985 Praha)
Pražský motiv (dřívější Švehlovo nábřeží u Řetězového mostu), signováno a datováno vpravo dole Gross 41, olej/karton, 25 x 49,5 cm, lehce poškozená malba, rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 150.000,-
CZK 120.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 80.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |